trarazbghrcsdanlenetfrkaelhuidmkplsresukuz


AKAR TEKNİK 1995 yılından beri plastik kalıp sektörüne hizmet vermektedir. Artan sektör ihtiyaçlarını karşılamak, daha iyi hizmet ve daha kaliteli ürün sunabilmek için, dünyanın en iyi rezistans üreticilerinden olan FRIEDR. FREEK firmasının Türkiye mümessilliğini üstlenmiştir. İhtiyaç duyulan her çeşit rezistans için çözüm sunabilmek amacıyla geniş bir ürün stoğu bulundurulmaktadır.

Kalite Anlayışımız; 
Tüketiciler tarafından tercih edilen ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, Çevresine duyarlı, kurumsal sosyal  sorumluluklarının bilincinde etkin, etik kurallara ve yasalara saygılı, Referans olarak gösterilen bir şirket olmaktır.

Bu amaçlarımıza ulaşabilmek için temel ilkelerimiz; Müşterilerimize hizmet kalitemizle birlikte değerlendirildiğinde rekabetçi ürünler sunmak, Satış öncesi ve sonrası hizmette  hızlı olmak, daima ulaşılabilir olmak, her zaman ve her alanda en iyiyi sunabilmek için yaratıcı ve yenilikçi düşünmek, en son teknolojiyi kullanmak ve böylece güven duyulan bir şirket olmaktır.


Misyonumuz;

Pazarlamasını üstlendiğimiz ürünlerle en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlayarak planlı, sürdürülebilir ve kaliteli pazarlama-satış hizmeti ile lojistik destek sağlamaktır. 

 


Vizyonumuz;
Öncelikle Ege bölgesi olmak üzere, sanayinin yoğun olduğu bölge ve şehirlerde pazarlama ağımızı genişleterek konusunda, Türkiye de lider bir firma olmaktır.

Sıcak yolluk sistemleri, rezistanslar, kalıp malzemeleri, ısı kontrol cihazları, mesafe kontrol sistemleri olmak üzere 5 ana grupta, müşterilerine nitelikli malzeme desteği sağlayan firmamız, hızla büyüyen plastik sektörünü de göz önünde bulundurarak, ürün grupları ile sektörün üretim maliyetini düşürmeyi hedeflemiştir. Ayrıca AKAR TEKNİK LTD.ŞTİ. , sıcak yolluk sistemlerinin yaygınlaşmasının da öncülerindendir.

Bunun adımlarından en önemlisini 2004 yılında OPAKSAN PLASTİK SICAK YOLLUK SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ.'nin marka olmasına katkı sağlayarak ve imalat sektörüne girerek yapmıştır.